Geri İade Koşulları

Geri İade , İptal ve Garanti Koşullarımız bu sayfa yer almaktadır.

Alan Adı Tescil, Alan Adı Transfer, Aylık Web Hosting, Bayi Hosting ve Mail Hosting Hizmeti, SSL Güvenlik Sertifikası ve Sunucu hizmetlerinde Geri iade hakkı bulunmamaktadır

Geri İade Koşullarınız Nedir?

Domain , SSL , Aylık Sunucu Hizmetleri (Kiralık Sunucu , VPS , VDS) , Aylık Hosting Hizmetleri (Bayi Hosting , Web Hosting , E-ticaret Hosting , Mail Hosting) Hizmetlerimizde İademiz bulunmamaktadır. , Sadece Yıllık Hosting , Bayi Hosting Hizmetlerimizde 7 gün geri iade politikamız mevcutdur. Geri iadeler sadece Hesap Sahibinin kredi kartına yapılabilmektedir.


İptal Koşullarınız Nedir?

ALAN ADI sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.


Garanti Koşulları Nedir?

Hizmet sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır.


Kurulum Zamanları (Teslimat) Ne Kadar Sürer?

Kredi kartı ile ödemelerde Hosting hizmetlerinde kurulum en geç 5 dakika içinde, Sanal Sunucu ve Bulut Sunucu Hizmetlerinde en geç 15 dakika içinde, Fiziksel Sunucu Hizmetlerinde en geç 24 saat içinde, SSL Güvenlik sertifikalarında ise sertifika türüne göre değişmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen destek ekibimize ulaşın