Şirket Hakkında

2006 yılında kurulan, 11 yılı aşkın süredir alan adı tescili, web hosting, reseller, vps, vds, cloud, dedicated, ssl gibi hizmetler sunan, Tecrübeli personeli ve kaliteli altyapısı ile rakiplerinden ayrılan alanadi.com.tr, 29 haziran 2016 tarihinde Amerika Merkezli, 32 farklı ülkeye Hosting ve Cloud hizmetleri sunan Hostigger, Inc. tarafından satın alınmıştır. Satın almayla birlikte teknik ekibimiz dahada güçlenerek, sizlere her sorununuzda destek vermeye devam etmektedir.

image description
Neden Biz?

10 Yıldır sorunsuz hizmet veren firmamız, 2016 yılı itibariyle global bir markanın parçası olmuştur.


Bu nedenle Sadece Türkiye'de değil, Aynı zamanda Global hosting sektöründe de yer almaktadır, Son Jenerasyon Donanımlar ile altyapımız güncellenmiş, ve hizmet verdiğimiz lokasyon sayısı 12+'ya çıkartılmıştır.

%99,9 Hizmet Garantisi

Alan Adı, Sağladığı Hosting, Bayi Hosting, Mail Hosting, Sanal Sunucu, Bulut Sunucu ve Fiziksel Sunucu hizmetlerinin tamamında %99,9 Uptime Oranını garanti etmektedir.


Altyapı'mız tamamen yedekli cihazlardan oluşmakta olup, olası bir arıza durumunda yedek cihazlarımız devreye girmektedir.


Ayrıca Alan Adı, Hosting Servislerini (Web Hosting, Bayi Hosting, Mail Hosting) Periyodik olarak farklı şekillerde yedeklemektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen destek ekibimize ulaşın